همین حالا جهت مشاوره تماس بگیرید   9125180823

ضرورت بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو ،  یا بهینه سازی بنیانی وب سایت ( سئو ) ، یک روش تخصصی تبلیغات است که در آن معیارهای مختلفی که برای موتور جستجو از اهمیت خاصی برخوردار است، برای بدست آوردن رتبه های بالا تر در موتورها جستجو دنبال می شود.


موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو و ام اس ان مجموعه ای از ظوابط قابل تعییر یا همان " الگوریتم " استفاده می کنند تا وب سایت ها را از جهت میزان اعتبار و مرتبط بودن به کلمه کلیدی جستجو شده مورد بررسی قرار دهند. موتورهای جستجو سایت از سایت بازدید می کنند  و نوشته های آن را اسکن می کنند، که این فرآیند " crawling  " یا " spidering " نامیده می شود ؛ و سپس از الگوریتمشان استفاده می کنند تا بصورت ریاضی محتوای سایت و اعتبار آن را تفسیر کنند. وب سایتی که از بیشترین اعتبار و ارتباط را به کلمه کلیدی بخصوص دارد بهینه سازی شده فرض می شود و به نسبت به دیگر وب سایت ها در رتبه و صفحه بالاتری قرار می گیرد.


وب سایت بهینه سازی شده چگونه است؟


بهینه سازی وب سایت در جهت رسیدن به بالاترین رتبه در موتور جستجو شامل سه اصل مهم و بنیادین است . این مراحل با آنالیز گسترده کلمات کلیدی آغاز می شود ، که بنیاد هر کمپین بهینه سازی وب سایت می باشد. هدف پیدا کردن کلمات کلیدی برجسته  و مهمی  است که بصورت متناوب در موتور جستجو ، توسط بازدیدکنندگان جستجو می شود،   که به ندرت توسط سایت های رقیب استفاده می شود . آنالیزی کلمات کلیدی با  آماده سازی اولیه سایت که  چگونگی ساخت سایت و روش تعامل آن با دیگر سایت ها در اینترنت را ارزیابی می کند ادامه می یابد. همچنین این مرحله زمان  پیاده سازی کلمات کلیدی مهم  در وب سایت برای حداکثر سازی اهمیت و تاثیر گذاری آنها می باشد . و در نهایت نگهداری و نظارت هفتگی و ماهنه برای زیر نظر داشتن تغییرات در الگوی ترافیک بازدیدکننده و فراهم کردن پتاسیل هایی در جهت انجام تغییرات مناسب در جهت جبران تغییرات الگوریتم لازم است.


چرا بهینه سازی وب سایت ضرورت دارد ؟


اهمیت سئو زمانی مشخص می شود که شما در رقابت با تعدادی زیادی از وب سایت ها خواستار  بالاترین رتبه باشید. همانند روش های  سنتی بازاریابی و فروش در اولین قدم شما باید مشتری را جذب کنید تا فروش را بدست آورید ، اما  وب سایتی که در میان انبوهی از وب سایت ها دیگر در نتیجه جستجو دفن شده است ، شانسی برای دیده شدن ندارد . بهینه سازی وب سایت موثر تفاوت بین این مسئله که سایت شما در فضای سایبری ناپدید شود یا اینکه مورد توجه مشتریانی قرار گیرد که باعث رونق بازار شما می شوند.

 

 

 ضرورت بهینه سازی وب سایت

آموزش طراحی سایت | طراحی سایت | طراحی سایت حرفه ای |سئو | ساخت سایت | بازاریابی اینترنتی | بلاگ | شرکت طراحی سایت پیچ خشکه

پیچ و مهره

تمامی حقوق مادی و معنوی اين وب سايت به شرکت وب برند تعلق دارد و کپی برداری از محتوای سایت پیگرد قانونی دارد