همین حالا جهت مشاوره تماس بگیرید   9125180823

هشت ویژگی مهم سایت حرفه ای

رای دادن به این مورد
(5 آرا)

اگر می خواهید یک سایت حرفه ای داشته باشید چه آن را خودتان طراحی کنید و چه  شرکت طراحی سایت حرفه ای  برای طراحی سایتتان برگزینید ، هشت ویژگی مهم  برای یک وب سایت حرفه ای وجود دارد.

1. یک سایت حرفه ای بازدهی ایجاد  می کند
اهداف و دلایل متفاوتی برای ایجاد یک وب سایت وجود دارد ، اما یک سایت حرفه ای باید چند هدف اصلی را دنبال می کند و قدرتمندی و میزان تاثیر گذاری وب سایت با این اهداف  مورد قضاوت قرار می گیرد.
اگر سایت شما فقط یک کاتلوگ ساده است ، این سایت بازدهی چندانی نخواهد داشت و شما پتاسیل های بسیاری را از دست خواهید داد.


2. یک سایت حرفه ای به سرعت بارگذاری می شود
بازدیدکنندگان سایت چندان صبور نیستند. یک وب سایت حرفه ای به نحوی بهینه سازی شده است که بدون آنکه از زیبایی ظاهری سایت کم کند به سرعت بارگذاری می شود و در سروری قرار دارد که بدون هیچ اشکال و تاخیری برای حجم بالای بازدیدکننده قابل دسترسی می باشد.


3. یک سایت حرفه ای نسبت به سیستم عامل ها و مرورگرهای انعطاف پذیر است
هرچند بیشتربازدیدکنندگان از آخرین نسخه فایرفاکس یا کروم استفاده می کنند ، اما هر کدام از آنها با واستفاده از وسایل متفاوتی وارد سایت شما می شوند، که شامل کامپیوتر های شخصی ، تبلت ها، تلفن های همراه  که هر کدام سیستم عامل و مرورگرهای مختص به خود داردند.  بسیار مهم است که وب سایت شما به نحو درست و کارآمد برای تمام این سیستم عامل ها و مرورگرها قابل انعطاف باشد تا پاسخ گوی حجم گسترده بازدکنندگان باشد.

4. یک وب سایت حرفه ای ایمن است.
هکرها منافع زیادی است دزدیدن اطلاعات شخصی افراد موجود در سایت شما و فروش  آنها می برند.  از طرفی اگر شما فروشگاه اینترنتی دارید و وب سایت شما به درگاه بانک متصل است، داشتن یک سایت ایمن از اهمیت بسیار زیاد بالاست .
در هر صورت سایت شما با هر مقصود و هدفی برخورداری از یک سیستم ایمنی برای وب سایت بسیار مهم است تا هم از داده های مشتریان حفاظت کند و امکان تغییر محتوای سایت را از کابران مخرب بگیرد.


5. یک  سایت حرفه ای نسبت به نیازهای آینده انعطاف پذیر است
یک از محاسن وب سایت قابلیت تغییر آسان آن است و با تغییر زمینه کاری امکان تغییر سایت وجود دارد. اگر وب سایت به نحوی صحیح و بنیادی پای ریزی شده باشد، نسب به  تغییرات احتمالی  گوناگون آینده  به نحوی آسان  و سریع ،انعطاف پذیر و قابل تغییر است.


6. وب سایت حرفه ای به آسانی قابل استفاده است
اگر بازدید کننده سایت شما برای دسترسی به هدف خود به تکاپو بیافتد و در رسیدن به آن دچار تاخیر شود ، احتمالاً به سایت دیگر خواهد رفت و تجربه خوبی از سایت شما به یاد نخواهد داشت. وب سایت شما باید به راحتی برای بازدیدکننده قابل استفاده باشد و دسترسی به اطلاعات مورد نیاز و خرید باید به نحوی سریع و آسان باشد.


7. وب سایت حرفه ای یک ابزار تجاری موثر است
ابزار تجاری مانند سایت وقتی شما در حال استراحت هستید و یا در تعطیلات هستید قابل استفاده است. اگر سایت شما به مشتری خدمات میدهد، داده هایی را طبقه بندی می کند، یا محصولات فروخته شده را ارسال می کند، یک ابزار تجاری موثر و کارآمد است. و اگر هیچ کدام از این مورد را دنبال نمی کند و تنها هزینه های ماهانه و سالانه به شما تحمیل می کند، ابزار تجاری کارآمدی نیست و باید ارتقاء و یا جایگزین شود.


8. وب سایت حرفه ای قابل اعتماد است
قابل اعتماد بود یک وب سایت می تواند معنای بسیار داشته باشد که تمامی های باید مورد توجه قرار گیرد. وب سایتی که قابل اعتماد است در هر زمان به صورت کامل قابل بارگذاری است ؛ مراحل خرید  و یا دسترسی به محتوای مورد نظر بازدیدکننده بدون تاخیر و خطا انجام می شود؛ نحوه مرتب سازی محتوای سایت به نحوی باشد که هر گونه تغییر به درست کامل شود بدون آنکه موجب به در همرختگی و بی نظمی سایت شود.

 

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

آموزش طراحی سایت | طراحی سایت | طراحی سایت حرفه ای |سئو | ساخت سایت | بازاریابی اینترنتی | بلاگ | شرکت طراحی سایت پیچ خشکه

پیچ و مهره

تمامی حقوق مادی و معنوی اين وب سايت به شرکت وب برند تعلق دارد و کپی برداری از محتوای سایت پیگرد قانونی دارد